Ta strona uzywa plikow cookies. Korzystajac z serwisu, wyrazasz zgode na ich stosowanie.    Polityka Prywatnosci    Jak wylaczyc cookies? AKCEPTUJE
Zarezerwuj pobyt: +48 33 855 69 96

 

Z myślą o klientach biznesowych przygotowaliśmy profesjonalne zaplecze konferencyjne. Nasz hotel konferencyjny wyposarzony jest w 3 sale o zróżnicowanej wielkości, przeznaczone dla różnych zastosowań. Dla każdej sali zapewniamy rzutnik, ekran, nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, łącze WI-FI, flipczarty, pilot do zmiany slajdów wraz ze wskaźnikiem laserowym oraz klimatyzację. W zależności od ilości uczestników i charakteru konferencji, szkolenia czy prezentacji polecić możemy następujące sale:

 

hotel konferencje

SALA KONFERENCYJNA KREMOWA

Duzą i przestronna sala konferencyjno szkoleniowa, mogąca pomieścić nawet to 140 osób. Ekran o szerokości prawie 3 metrów zapewnia dobrą widoczność dla wszystkich uczestników szkolenia. Sala posiada wbudowane nagłośnienie zarówno dla mikrofonów jak i dla dzwięków wykorzystywanych w prezentacji lub podczas odtwarzania filmów szkoleniowych. Sala posiada wyjście na teren rekreacyjny w pobliżu rzeki - doskonałe rozwiązanie dla przerw w czasie konferencji oraz bezpośrednie połączenie z restauracją hotelową.


 

powierzchnia 175 m2

teatralny literau szkolny okragle
Układ sali Kinowy Litera U Szkolny Okrągłe stoły
Liczba osób 140 60 80 125

 


 

hotel konferencyjny

SALA SZKOLENIOWA MALINOWA

Znajdująca się na pierwszym piętrze sala malinowa doskonale sprawdza się w przypadku grup 15-70 osobowych. Podobnie jak w przypadku sali kremowej wyposażona jest ona w wbudowane nagłośnienie.


 

powierzchnia 130 m2

teatralny literau szkolny
Układ sali Kinowy Litera U Szkolny
Liczba osób 140 40 80

 

hotel konferencje_1

SALA LAWENDOWA

Najlepiej sprawdza się przy szkoleniach do 25 osób. Przenośny ekran i rzutnik umożliwiają układ sali według wymagań i preferencji organizatora. Mniejsza niż w przypadku dwóch poprzednich sal powierzchnia sprawia, że w przypadku mniej licznych grup nie ma wrażenia zbyt dużej pustej przestrzeni.


 

powierzchnia 80 m2

teatralny literau szkolny
Układ sali Kinowy Litera U Szkolny
Liczba osób 50 15 20

Dzięki współpracy z wieloma firmami w Beskidach, na życzenie gości konferencje i szkolenia możemy wzbogacić o ofertę atrakcji towarzyszących takich jak quady, paintball, czy imprezy tematyczne

Polecane Pakiety

Początek strony

Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

43-438 Brenna, ul. Wyzwolenia 40

tel. 48 33 8556 996, e-mail: recepcja@kotarz.com

Opinie gości:

tripadvisor holidaycheck google places

Nasze profile:

facebook youtube