Ta strona uzywa plikow cookies. Korzystajac z serwisu, wyrazasz zgode na ich stosowanie.    Polityka Prywatnosci    Jak wylaczyc cookies? AKCEPTUJE
Zarezerwuj pobyt: +48 33 855 69 96

 

TRASA MALUCH dla dzieci od 3 do 13 lat czeka moc atrakcji, kolorowe przeszkody zawieszone tuż nad ziemią a poniżej siatki asekuracyjne chroniące przed upadkiem. Do pokoniania: kacze łapy, lwie obręczę, siatka z biedronkami, mostki i hit trasy - mini tyrolka. Zabawa u nas się nie kończy ponieważ bilet zakupiony w naszym parku umozliwia zabawę przez cały dzień.

TRASA NIEBIESKA o średniej trudności przeznaczona jest dla osób sięgających ręką na wysokość 160 cm.

TRASA CZARNA o podwyższonej skali trudności, przeszkody zawieszone na wysokości 15 m, największą atrakcją tej trasy są trzy zjazdy tyrolskie z przepięknym widokiem na Brenna.

ORLA BASZTA czyli ekstremalna wspinaczka po palu z zamontowanymi chwytami wspinaczkowymi na wysokość 15 metrów. Asekuruje instruktor na tzw. wędkę.

Przed wejściem na trasy wysokie każdy uczestnik zostaje ubrany w atestowany sprzęt asekuracyjny oraz zostaje przeszkolony z zasad posługiwania się nim.
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

W razie niesprzyjającej pogody park linowy nieczynny.

  Kontakt  

  PARK LINOWY ORLA PERĆ
  info park: 661 11 00 77
  manager: 661 222 155
  mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  Polecane Pakiety

  Początek strony

  Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

  43-438 Brenna, ul. Wyzwolenia 40

  tel. 48 33 8556 996, e-mail: recepcja@kotarz.com

  Opinie gości:

  tripadvisor holidaycheck google places

  Nasze profile:

  facebook youtube