Ta strona uzywa plikow cookies. Korzystajac z serwisu, wyrazasz zgode na ich stosowanie.    Polityka Prywatnosci    Jak wylaczyc cookies? AKCEPTUJE
Zarezerwuj pobyt: +48 33 855 69 96

Brenna to miejscowość wypoczynkowa w górach Beskidu Śląskiego. To prawdziwa oaza zmysłów dla tych, którzy lubią niespiesznie spacerować po górskich szlakach oddychając świeżym powietrzem, pojeździć rowerem, pobiegać po lesie, odpocząć nad rzeką. Miejscowość leży w górnym biegu Brennicy i otoczona jest zboczem Równicy, Trzech Kopców i Kotarza (od tej góry wywodzi się nazwa hotelu). Brenna należy do powiatu cieszyńskiego i sąsiaduje z Wisłą, Ustroniem i Szczyrkiem.

 Brenna z lotu ptakaBrenna mini

Pobierz zdjęcie w pełnej rozdzielczości

 

sauna finska

GÓRY I PRZYRODA

Podobnie jak w całych Beskidach, na terenie Brennej podziwiać można niezliczone gatunki flory i fauny. Stosunkowo mało przetworzone przez człowieka środowisko naturalne stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i relaksu. Hotel Kotarz Spa & Wellness jest idealnym punktem wypadowym do górskich wędrówek. Szlaki o zróżnicowanym stopniu trudności prowadzą na górę Błotny, Równicę, Stary Groń, Grabową. Zdobycie wszystkich tych szczytów, nawet najbardziej doświadczonym miłośnikom pieszych wędrówek zajmie kilka dni.


 

sauna aromatyczna

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Brenna jest idealnym miejscem dla osób lubiących aktywne spędzanie czasu nawet podczas wypoczynku. Gmina przygotowała szereg możliwości dla gości którzy chętnie podziwiają piękno przyrody przy większym bądź mniejszym wysiłku. W Brennej zostały przygotowane ścieżki turystyczne, ścieżki tematyczne, trasy rowerowe oraz trasy do Nordic Walkingu. W Hotelu Kotarz Spa & Wellness istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do Nordic Walkingu.


 

sauna solna

IMPREZY KULTURALNE

W odległości kilkudziesięciu metrów od Hotelu Kotarz Spa & Wellness znajduje się gminny Park Turystyki i Rekreacji. Na jego terenie nasi gości mogą skorzystać z licznych atrakcji takich jaki pole do minigolfa, plac zabaw dla dzieci, boisko do koszykówi ze specjalną bezpieczną nawierzchnią, boisko do siatkówki plażowej. Podczas weekendów organizowane są imprezy kulturalne o różnej tematyce, zarówno dla wielbicieli tradycyji (beskidzki folklor) jak i dla fanów nowych form rozrywki.

Sprawdź również atrakcje w okolicy!


Polecane Pakiety

Początek strony

Hotel Kotarz *** Spa & Wellness

43-438 Brenna, ul. Wyzwolenia 40

tel. 48 33 8556 996, e-mail: recepcja@kotarz.com

Opinie gości:

tripadvisor holidaycheck google places

Nasze profile:

facebook youtube